Distribütor ana mağazası

İZMİRDE Kİ MAĞAZAMIZI ZİYARET EDİN

Yeşilova mahallesi, 4012/1 sokak, no:1/4B Kemal Bey Sitesi

MERAK ETTİĞİNİZ SORULAR

CEVAPLAYALIM...

Resimdeki ürünün birebirini teslim alacak mıyım?

Sizin zamanınızı önemsiyoruz. Bu yüzden sipariş verdiğiniz ürün dışında bir ürün tarafınıza gönderilemeyecektir. Siparişinizi oluştururken lütfen kullandığınız cihazınızın parlaklığını %100 seviyesine getirin. Kullandığımız dijital kartela, gerçek ürün renkleri ile uyum sağlasa da kullandığınız ekran, bulunduğunuz ortam renk tonunu bozabilir.

 

Sipariş oluştururken hala bir sorunuz mu var? Sepetinize koyduğunuz ürünleri bize iletin, canlı video ve ya fotoğraf gönderelim.

Faturamı nereden bulabilirim?

Yaptığınız alışverişin faturası ilk 24 saatte tarafınıza kesilir. E-Fatura kullanıcıysanız e-postanızı kontrol edin. E-Arşiv fatura kullanısıysanız portal üzerinden faturanızı görüntüleyebilirsiniz.

 

Ürünü sipariş verme aşamasında lütfen girmiş olduğunuz bilgilerinizi kontrol ederek doldurun. Oraya yazmış olduğunuz bilgilerin haricinde faturanıza yansımayacaktır.

Ürünümü iade etme hakkına sahip miyim?

Kozmetik ürün mesafeli sözleşmeler yönetmeliği gereği, iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünlerin teslimine ilişkin sözleşmelerde cayma hakkının kullanılmayacağı kanunen belirlenmiştir. Yönetmeliğin 15/1-ç maddesinde taraflarca aksi kararlaştırılmadıkça; tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallardan; iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayanların teslimine ilişkin sözleşmeler denilerek bu tür mal ve ürünlerin iadesinin mümkün olmadığı belirlenmiştir.  Kanunda yer verilen bu istisnadan yola çıkarak paketi, ambalajı, koruyucu bant, mühür gibi koruyucu unsurlar barındıran kozmetik ürünlerin de açılmış olmaları durumunda tüketicilerin cayma haklarını kullanamayacakları söylenebilir.  

Cihaz ve aksesuar grubu ürünlerinde 14 gün resmi cayma hakkınızdan faydalanabilirsiniz. Ürünün ambalajı bozulmamış, yanında tüm verilen belgeler ile beraber belirtilen iade adresimize ulaştırabilirsiniz.

Teslimatım nasıl ve ne zaman gerçekleşir?

Gün içeresinde saat 16:00'ya kadar verilen ve ödemesi yapılmış siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilir. Bölgenize bağlı olarak siparişinizin teslimat süresi 1-4 gün arası değişiklik gösterir. 

Pazar günü kargo şirketleri kapalı olduğundan dolayı cumartesi öğlen sonrası ve pazar günlerinde verilen siparişleriniz pazartesi günü kargoya teslim edilir. Kargonuzun takibini 'Siparişlerimin' bölümünden takip edebilirsiniz...

Hangi kargo şirketi ile çalışıyorsunuz?

Türkiye içi tüm siparişlerinizin Yurtiçi Kargo ile gönderimi sağlanır.
Ayrıca yetkili mağazamızın bulunduğu bölgesindeyseniz eğer gün içi ücretli teslimat seçeneğimizden faydalanabilirsiniz. Bunun için yetkili mağaza ile iletişime geciniz.

BİZİMLE İLGİLİ BİLGİLER

HER SORUNUZDA YANINIZDAYIZ